BARTBO – Agencja Eventowa zaprasza!

W strefie przedszkolaka, a właściwie na pl. Bańki Mydlanej możecie znaleźć:

Suchy basen dla poszukiwaczy maskotek
Kolorowy basen o wymiarach 4X 4 X 2.5 m., wypełniony kolorowymi piłeczkami. Jest miejscem, gdzie dzieci mogą wskoczyć i nurkować bez obawy zamoczenia. Pewnie nie raz byłeś ze swoimi dziećmi w tzw. centrach zabaw, gdzie oddawały się one słodkiemu szaleństwu w basenach z piłeczkami.Każde dziecko uwielbia skakać, wariować, a każdy rodzic uwielbia czuć, że w tej zabawie jego skarb jest bezpieczny. Oferujemy obie opcje. Po pierwsze umożliwia ustawienie tego typu atrakcji dla najmłodszych w dowolnym miejscu. Suchy basen z kolorowymi piłeczkami z pewnością będzie najbardziej obleganym miejscem przez dzieci na każdej familijnej imprezie.
Do basenu wrzucimy dużo rybek, kto wyłowi ich najwięcej- wygrywa!

Ogródek dwulatka
Nie zapomnieliśmy o najmłodszych uczestnikach imprez. Specjalnie dla nich stworzyliśmy zestaw fikuśnych atrakcji. Cały ogródek mieści się pod kolorowym namiotem, a wszystko rozstawione jest na dziecięcej wykładzinie izolującej od podłoża (pamiętamy o raczkujących). Poza tym do ich dyspozycji jest cała masa gier i zabaw np.: kolorowe piłki, mega klocki, kolorowe siedziska, gry logiczne, pluszowe zabawki i dużo więcej.

W al. Marii Skłodowskiej-Curie (fosa) znajdą się:

Alkogogle
Zadaniem grupy jest pokonanie slalomu na czas… ale to nie będzie takie łatwe! Zadanie utrudniają gogle, które wprawiają zawodnika w stan podobny jak po spożyciu sporej dawki napojów wyskokowych 🙂

Rowery przeciwskrętne
Dosiądź rumaka rodem z cyrku i sprawdź swoją koordynację ruchową w praktyce. Ten zwariowany wehikuł nie daje się tak łatwo prowadzić, ale kto posiądzie tą sztukę będzie mógł triumfować na trasie jako zwycięzca zaaranżowanego przez nas wyścigu. Rower przeciwskrętny skręca w przeciwnym kierunku od tego, którego chce rowerzysta. To uparta sztuka, która nie poddaje się ciągnięciu czy przechylaniu. Potrzeba wiele uczucia i odrzucenia tego wszystkiego, co już wiesz o jeździe na rowerze, aby móc się nim poruszać do przodu. Nie raz spadniesz z siodełka, będziesz złorzeczył swojemu rumakowi, ale ta niełatwa przyjaźń może przynieść wspaniałe rezultaty. Dla publiki zgromadzonej na trasie przejazdu tych niecodziennych kolarzy ich zmagania z rowerem przeciwskrętnym na pewno wywołają salwy śmiechu.

A bańki mydlane? One będą w wielu miejscach…

Bańki mydlane
Zarówno mali, jak i duzi uwielbiają puszczać bańki mydlane. Setki bąbelków unoszących się w powietrzu, duże i małe, mieniące się kolorami tęczy sprawiają, że czujemy się jak w pięknej bajce.

Gwarantujemy mnóstwo atrakcji dla dużych i małych