Gimnastyka buzi i języka czyli logopedzi w akcji!

Fachowcy od języka  i prawidłowej mowy znów pojawią się na Pikniku Inspiracji!

Naukowe Koło Logopedów Uniwersytetu Gdańskiego  zrzesza pasjonatów logopedii nauki dynamicznie rozwijającej się. Członkowie doskonalą swoje umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne – zarówno w teorii jak i praktyce – mając bezpośredni kontakt z pacjentami i klientami. Koło cyklicznie realizuje trzy projekty:

  1. Uniwersytet Malucha – warsztaty wspomagające rozwój mowy dzieci od 2,5 do 6 lat,
  2. Twój głos – Twoją siłą – warsztaty z emisji głosu,
  3. Klub J Trójmiasto – grupa samopomocy dla osób jąkających się.

Ponadto, Naukowe Koło  współpracuje z placówkami medycznymi i oświatowymi, szerząc wiedzę na temat zawodu i zakresu działalności logopedy. Członkowie koła systematycznie biorą udział w licznych szkoleniach i konferencjach międzynarodowych, reprezentują również Uniwersytet na Piknikach Naukowych.

Na IV Pikniku Inspiracji Logopedzi zaprezentują się na dwóch stoiskach. Pierwsze stoisko w strefie Bańki Mydlanej przeznaczone będzie dla najmłodszych uczestników. Tu  prowadzący zabiorą dzieci  w logopedyczną podróż „Piracka Gimnastyka Buzi i Języka”,  której celem będzie odkrycie skarbu. Drugie stoisko, skierowane dla starszych uczestników i rodziców będzie okazją do skorzystania z bezpłatnej porady logopedycznej i podszlifowania wymowy.

Zapraszamy na Stoisko Naukowego Koła Logopedów Uniwersytetu Gdańskiego!

Naukowe Kolo Logopedów