Inżynierowie do zadań specjalnych!

Czy zastanawialiście się dlaczego otaczające nas urządzenia działają i wyglądają w taki, a nie inny sposób? Jak zbudować urządzenie, które przez co najmniej rok będzie działać bez udziału człowieka, i to na Spitsbergenie? Zapytajcie inżynierów z TechOcean!

TechOcean to firma specjalizująca się w realizacji nietypowych i nawet najbardziej wymagających zadań z zakresu projektowania elektroniki, robotyki, oprogramowania orazurządzeń mechatronicznych. Zespół składa się z absolwentów kilku wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Na stoisku będzie można zobaczyć kamerę służącą do wielomiesięcznych obserwacji podwodnych, robota podwodnego oraz inne urządzenia, które rozwiązują z pozoru
nierozwiązywalne problemy.

3D Reaktor
Niemal każdy z nas marzy o tym, by swoje pomysły od razu urzeczywistniać. Druk 3D daje nam tę możliwość i każdy z nas może już korzystać z jego dobrodziejstw.
3D Reaktor to zespół ekspertów z zakresu druku 3D, który poza drukowaniem, zajmuje się również budową drukarek 3D, projektowaniem i skanowaniem 3D.

Na stoisku zobaczymy drukarki 3D, materiały używane do druku oraz gotowe już wydruki 3D.Dowiemy się, jak zbudowana jest drukarka oraz jakie przedmioty możemy w łatwy sposób zaprojektować samodzielnie.

Bądźcie bo warto!

TechOcean zaprasza!