Pokaz hydro-odrzutowy FLY-BOARD

O 21.00 na zakończenie trzeciej edycji Pikniku Inspiracji, na akwenie Małego Jezioraka, tuż za Amfiteatrem Małego Inżyniera odbędzie się niezwykle widowiskowy pokaz hydro-odrzutowy Fly-Board!

Dla niewtajemniczonych: Flyboard to urządzenie służące do uprawiania ekstremalnych sportów wodnych, na którym  można wykonywać różnorodne akrobacje w wodzie i w powietrzu. Początkowo sprzęt służył do nurkowania z delfinami jednak amatorzy ekstremalnych wrażeń szybko znaleźli dla niego nowe, bardziej rozrywkowe zastosowanie.

Siłą napędową każdego Flyboarda jest skuter wodny o dużej mocy a swoboda ruchu na urządzeniu jest ograniczona długością węża. Moc turbiny skutera jest wykorzystywana do wytworzenia dwóch strumieni wody pod ciśnieniem, które unoszą urządzenie nad powierzchnię wody i pozwalają na kontrolę toru lotu. Osoba na Flyboardzie balansując własnym ciałem może wnosić się nawet na wysokość 18 metrów nad powierzchnię wody.

W pokazie wieczornym na Małym Jezioraku zobaczyć będzie można zespół najlepszych Flyboardzistów Polski  z firmy Fly-Board.pl ubranych w ledowe kostiumy, które dodatkowo podkręcą widowisko.

Salta, twistery, skoki delfina i inne szalone ewolucje – to wszystko o godzinie 21.00 na Małym Jezioraku.

Nie przegapcie!