To już czas założyć kask!

Prawdziwy plac budowy (nieco przeskalowany:-)), kalambury, gra tabu, niepowtarzalna jenga z cegieł – to tylko kilka propozycji, które znajdą się na  stoisku Koła Technologii i Organizacji Budownictwa KOBRa Politechniki Gdańskiej.

KOBRa jest jedną z najliczniejszych i najprężniej działających organizacji działających na Politechnice Gdańskiej. Co ich wyróżnia? Pomysł powstania Koła był inicjatywą studencką jako odpowiedź na duże zainteresowanie wśród studentów praktycznym podejściem do budownictwa. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, grupa stara się stworzyć możliwości rozwoju, organizuje  szkolenia (potwierdzane certyfikatem), spotkania z przedstawicielami przemysłu a także wyjścia na największe budowy na terenie Trójmiasta i okolic. Koło pomaga studentom rozwijać zainteresowania, poznawać najnowsze technologie i co niezwykle cenne, daje możliwość zapoznania się z konkretną ofertą potencjalnych pracodawców.

Zainteresowani studiami na Politechnice? Koniecznie zajrzyjcie na stoisko KOBRy!

Dla najmłodszych, na stoisku czekać będą kolorowanki, kaski i kamizelki do zabawy w przebieranki oraz ścianka do zdjęć. Za udział w zabawach przewidziane są atrakcyjne nagrody!

 

Zapraszamy na plac budowy!