RODZINNY PLENEROWY TURNIEJ RODZINNY FIFA 17

Piłkarska seria gier FIFA to prawdopodobnie najpopularniejsze symulatory piłki nożnej na świecie. 16 Września 2017 na Pikniku Inspiracji  rodzinne drużyny  będą miały okazję zmierzyć się ze sobą w Plenerowym Turnieju Rodzinnym FIFA 17. Musicie tam być!

Stoisko będzie się znajdować w STREFIE PRZEDSZKOLAKA.

DOROŚLI TEŻ GRAJĄ…

Turniej ma przede wszystkim charakter rodzinny. Zależy nam na tym aby w wydarzeniu uczestniczyły nie tylko dzieci i młodzież, ale całe rodziny. Najważniejsze jest spędzanie czasu razem, używając przy tym nowoczesnych technologii. Drużyny, musza składać się z rodzica i dziecka, bądź innej osoby dorosłej i dziecka (ciocia, wujek, babcia lub dziadek). Każda para wylosuje klub piłkarski spośród najbardziej znanych futbolowych drużyn Europy. Turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym tzn. przegrywająca drużyna odpada. Mecze zostaną rozegrane na konsoli XBOX ONE przy pomocy 4 padów. W trakcie turnieju przewidziane są konkursy z zakresu wiedzy o piłce nożnej. Ale to nie wszystko………

Podczas trwającego Pikniku Inspiracji, każdy kto Nas odwiedzi będzie miał okazje zagrać w KULTOWĄ podwórkowa  grę w kapsle. Dla wytrwałych i najlepszych graczy przewidzieliśmy nagrody.

W czasach coraz doskonalszych gier komputerowych i rozbudowanej rzeczywistości wirtualnej warto czasem się zatrzymać, zrobić kilkanaście kroków wstecz i sięgnąć do przeszłości.

Turniej  ma również charakter rodzinny i ma na celu  przypomnieć dzieciom i ich rodzicom, że można się dobrze bawić na świeżym powietrzu i nie trzeba do tego ponosić kosztownych wydatków.

Musicie tam być!

Tak więc, ZAPRASZAMY

Organizatorem turnieju jest Urząd Miasta Iławy, wydział Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.