Bezpieczeństwo przede wszystkim!

O tym jak ważne jest bezpieczeństwo wie każdy. Czy chodzi o bezpieczeństwo na co dzień, w domu, na drodze czy nad jeziorem.  Szczegółowo o tym właśnie zagadnieniu, na stoisku inspiracji opowiedzą studenci z Koła Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Koło tworzy zespół prężnie działających studentów łączących wspólne zainteresowania z zakresu wojskowości i obronności, stosunków międzynarodowych, polityki i historii! Członkowie swoją działalność prowadzą  głównie w sferach związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem,  aktywnie uczestniczą w życiu uniwersyteckim współpracując z m.in. Instytutem Nauk Politycznych, zdobywają umiejętności praktyczne z zakresu pierwszej pomocy, strzelectwa, samoobrony oraz działalności typowo naukowej.

Pierwsza pomoc przy omdleniach, oparzeniach, gry i zabawy terenowe, bezpieczne przechodzenie przez jezdnię i bezpieczeństwo na rowerze -to wszystko znajdziecie na stoisku piknikowym w Iławie w strefie ziemi, na terenie Ronda Królowej Nauk.

Zapraszamy!

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UWM